13 Günlük Pozitif-Negatif Enerji Deneyi

Dr. Masaru Emoto’nun yaptığı Su Kristalleri Deneyi pek bir meşhurdur. Her kişisel gelişim uzamanı neredeyse bize bu örneği verir. Bu deneyi hatırlayacak olursak Dr. Emoto, bize suyun canlı ve duyguları anlayan kristallerden oluştuğunu, pozitif ve negatif bilgileri alıp, ona göre tepki verdiğini göstermişti.

Şimdi size anlatacağım deney de buna benzer bir deney. Önceden haşlanmış pirinçleri iki kavanoza koyuyorsunuz. Birinin üzerine SEVGİ , diğerinin üzerine de NEFRET yazıyorsunuz. Her gün yarım 15-20 saniye her bir kavanoza odaklanıyorsunuz. Üzerinde “Sevgi” yazan kavanoza hep güzel şeyler söyleyip, sevgi hissediyorsunuz, üzerinde “Nefret” yazan kavanoza da kötü şeyler söylüyorsunuz.

Birine 40 gün deli dersen deli olurmuş derler ya bu deney de o misal..

13 günün sonunda artık nefret kavanozu simsiyah olup küflenmiş bir hal alıyor. Sevgi kavanozu ise beyaz kalıyor. Bence ilginç bir deney .. Denemek lazım

Buradan çıkarılacak sonuç ise şu: psikolojisi bozulmuş pirinçlerden daha kötü bir şey varsa şu hayatta o da psikolojisi bozulmuş insanlardır. Kendinize sevgi kavanozu muamelesi yapınız.


Yazar Hakkında