Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Çıkmış Sorular, Özetler ve Ders KitabıAtatürk AÖF Çocuk Gelişimi Programı 2 yıl süreli bir Önlisans Bölümüdür. Bu programdan mezun olacak öğrenciler önlisans programlarından mezun olan öğrencilerin kazanmış oldukları genel haklara sahip olacaklar, onlar gibi kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilme imkânı bulacaklardır. Özellikle bu alandan mezun öğrencilerin en büyük istihdam alanları programın özelliğinden dolayı ağırlıklı olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi ve özel anaokulları ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığına bağlı resmi ve özel çocuk yuvaları ve kreşlerdir.

Öğrenciler, bu programı başarı ile tamamlayarak mezun olmaları halinde isterlerse ÖSYM tarafından yapılacak olan Dikey Geçiş Sınavına (DGS) girerek aşağıdaki lisans programlarında lisans öğrenimlerine devam edebilirler;

  • Çocuk Gelişimi
  • Çocuk Sağlığı ve Gelişimi
  • Okul Öncesi Öğretmenliği

Programı başarı ile tamamlayan öğrencilerin diplomalarında “Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi” mezunu ibaresi yer alacak ve bu diploma diğer önlisans diplomalarının sağladığı tüm yasal hakları sağlayacaktır.

Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Dersleri

Önemli: Aşağıdaki sorulara erişmek için izne ihtiyacınız bulunmaktadır. Linki klikledikten sonra açılan pencereden erişim talebinde bulunmanız gerekiyor. Linkin tarafımızca erişime açılması için mkacakcisi@gmail.com adresine önceki yıllara ait ve tarihi belirtilmiş en az 5 derse ait çıkmış sorularını, özet veya kitaplardan yollamanız gerekmektedir.

Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Facebook Grubuna Katılmak İçin: Tıkla

Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Önlisans Bölümü “2013-2016” Çıkmış Soruları

  • Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Özetler Arşivi >>> İndir
  • Atatürk AÖF Çocuk Gelişimi Ders Kitapları Arşivi >>> İndir

Çocuk Gelişimi 1. Dönem

Çocuk Gelişimi 2. Dönem

Çocuk Gelişimi 3. Dönem

Çocuk Gelişimi 4. DönemAtatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Mezunu.

Yorum Bırak:

E-posta adresiniz burada yayımlanmayacak.

Site Footer