Euro Truck Simulator 2 Hız HilesiHerkese Merhaba. Bu yazımızda şahsen -zamanında çok oynadığım- ve sevdiğim bir oyun olan Euro Truck Simulator 2 Hız Hilesi konusunda kısaca bilgi vermeye çalışacağım.

Euro Truck Simulator 2 Hız Arttırma hilesini MOD Klasörüne atıp oyuna başladığınız andan itibaren oyundan hız limitini kaldırmış olacaksınız. Bu şekilde tırınızı istediğiniz hızda sürebilirsiniz.

Bilindiği üzere saatte ETS’de maximum 90 km hız ile sınırlı siz bu eklentiyi mod klasörüne attığınız anda istediğiniz hıza kadar ulaşabilirsiniz. Bu hız hilesi program kurulumu gerektirmeyen ufak bir dosya. Bilgisayarınıza da kesinlikle zarar vermez.

Bu hileyi kurmak için tek yapacağınız şey dosyayı indirip Belgelerim Klasöründe ki Euro Truck Simulator 2 klasöründeki MOD KLASÖRÜNE atmak. Bu kadar basit… Sonra oyuna giriyorsunuz ve hız limiti kalkmış bir şekilde oynayabileceksiniz…

Euro Truck Simulator 2 Hız Arttırma Hilesini >>> İndir

Linki klikledikten sonra sağ üstteki indir butonunu klikleyin. WinRar halinde inecektir. WinRar‘dan çıkartıp içindeki ets2-hiz-yamasi.scs klasörünü aşağıda gösterilen yere atın.

Eğer MOD Klasörünü bulamadıysanız;

C:\Users\bir\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod kısmını kopyalayın (bir kısmına kendi bilgisayar kullanıcı adınızı yazın en alttaki fotoda bilgisayar kullanıcı adınızı nasıl öğreneceğiniz yazıyor) bir klasör açarak en üstüne yapıştırıp ENTER yapın. Açılan klasör MOD Klasörünün olduğu klasör olacaktır. indirmiş olduğunuz yama dosyasını buraya atın. İşlemimiz bu kadar.  Ardından oyunu yeniden başlatarak oyuna girerek tırınızı hızlı bir şekilde sürebilirsiniz.

Bilgisayar Kullanıcı Adını Öğrenme

Sırasıyla Bilgisayarımın içerisine girin ardından C: sürücüsüne girin. Kullanıcılar klasörüne klikleyin. Karşınıza kullandığınız kullanıcı adları gelecek. Hangi kullanıcı adını kullanıyorsanız onun adını öğrenin ve yukarıda gösterdiğim yere yazın.

Eğer hız artma ile ilgili sorun yaşıyorsanız yorum kısmından bize yazabilirsiniz. İyi oyunlar.Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümü Mezunu.

Yorum Bırak:

E-posta adresiniz burada yayımlanmayacak.

Site Footer