Euro Truck Simulator 2 Seviye Hilesi

Herkese merhaba bugün Euro Truck Simulator 2 Seviye Hilesi ile ilgili kısa ve öz bir şekilde anlatacağım. Birincisi bunun için önceliklele BURDANcheat engine 6.3 programını indirip kurun.  6.4 veya diğerlerini değil sadece 6.3’ü indirin. Kurması oldukça basit programı indirdikten sonra sadece next next diyerek kurulumu bitirin. Eklentileri kurmanızı isteyebilir iptal diyebilir yada kurabilirsiniz size kalmış. Program kurulduktan sonra oyunu açın ve alttaki fotoğraftaki kısma gelip puanımıza bakalım. Puanımızı öğrendikten sonra oyunu kapatmayalım CTRL+TAB tuşları ile Cheat Engine programımıza gelelim.

1- Kurduğumuz Cheat Engine programımızı açalım ve alttaki gibi yapalım.Sonra programımıza gelip açılan pencereden eurotracks2.exe yi bulun ve OPEN deyin. Eğer bu görünmüyorsa oyununuz açık değil demekki. Oyunun açık durması lazım.

euro-truck-simulator-2-seviye-hilesi-1

2- Oyunumuza gidip şu anda var olan XP mizi öğrenelim.

euro-truck-simulator-2-seviye-hilesi (1)

3-XP Sayımız ne ise onu HEX yazan yerin sağında ki boşluğa yazıyoruz ve FİRST SCAN diyoruz. Ardından solda çıkan verilerden bir tanesini tıklayıp CTRL+A ile hepsini seçiyoruz ve Kırmızı oka basıyoruz. Ve böylece alta taşıyoruz.

euro-truck-simulator-2-seviye-hilesi-2

4- Hepsi alt kısma taşındıktan sonra “VALUE” yazan yerin hemen altındaki sayıların bir tanesine basalım. Ve CTRL+A ile hepsini seçili hale getirelim. Ve “VALUE” yazan kısmın altındakilerden bir tanesine tıklayalım açılan panelden almak istediğimiz XP miktarını yazalım Ben 250000 yazdım artık siz ne yazarsanız…

euro-truck-simulator-2-seviye-hilesi-3

5- Şimdi oyunumuza gidip harita map kısmını tıklayın sonra tekrar oyun ekranına gelip para miktarımıza bakalım. Bu kadar :))

euro-truck-simulator-2-seviye-hilesi-4

6- Son olarak: Programı silmeniz çıkmanız v.s halinde seviyenizde değişiklik olmaz. :)) Sorusu olan?…


Yazar Hakkında

    Hadi bir şeyler yazalım :))