İstanbul Bahçelievler AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

Bu yazımızda İstanbul’da bulunan İstanbul – Bahçelievler  Açık Öğretim (AÖF) Bürosuna ait “Adres, Telefon, Harita, Ulaşım Bilgileri ve Çalışma Saatleri” gibi içerikleri bulacaksınız.

Sorulan Sorular ve Etiketler: aöf istanbul Bahçelievler  bürosu telefon numarası ve adresi, açık öğretim istanbul Bahçelievler  aöf bürosu telefon numarası, adresi, nerede olduğu, çalışma gün ve saatleri, Bahçelievler  aöf büro mesai saatleri hangi günler, saat kadar açık olduğu ve hafta sonları açık mı, Bahçelievler  aöf tam olarak nerede ve nasıl giderim. aöf Bahçelievler  hakkında iletişim bilgileri ile ilgili tüm detaylar burada.

İstanbul Bahçelievler  AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

  • Bahçelievler Mahallesi Talat Paşa Caddesi Udi Nevrez Sokak Gül Apartmanı No:9 34180 Bahçelievler İstanbul
  • Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezi : 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26

AÖF Büroları Çalışma Saatleri ve Günleri TIKLA

Bahçelievler  AÖF Bürosundan kayıt işlemleri, diploma, öğrenci belgesi, öğrenci kimliği, AÖF ders kitapları gibi birçok konuda  buradan hizmet alabilirsiniz.

Bulunduğunuz ildeki AÖF Bürosunu aramak için 444 10 26 nolu telefondan arayabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz il dışındaki bir AÖF bürosuna telefonla ulaşmak isterseniz o ilin alan kodunu tuşladıktan sonra 444 10 26 nolu telefonu tuşlamanız gerekmektedir.


Yazar Hakkında