İstanbul Beşiktaş AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

Bu yazımızda İstanbul’da bulunan İstanbul – Beşiktaş  Açık Öğretim (AÖF) Bürosuna ait “Adres, Telefon, Harita, Ulaşım Bilgileri ve Çalışma Saatleri” gibi içerikleri bulacaksınız.

Sorulan Sorular ve Etiketler: aöf istanbul Beşiktaş  bürosu telefon numarası ve adresi, açık öğretim istanbul Beşiktaş  aöf bürosu telefon numarası, adresi, nerede olduğu, çalışma gün ve saatleri, Beşiktaş  aöf büro mesai saatleri hangi günler, saat kadar açık olduğu ve hafta sonları açık mı, Beşiktaş  aöf tam olarak nerede ve nasıl giderim. aöf Beşiktaş  hakkında iletişim bilgileri ile ilgili tüm detaylar burada.

İstanbul Beşiktaş  AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

  • Vişnezade Mahallesi Süleyman Seba Caddesi Refik Osman Top Sokak Edremit Apartmanı No:2 34357 Beşiktaş İstanbul
  • Beşiktaş Plaza Yanı ve Şairler Sofası Parkı Karşısı
  • Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezi : 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26


AÖF Büroları Çalışma Saatleri ve Günleri TIKLA

Beşiktaş  AÖF Bürosundan kayıt işlemleri, diploma, öğrenci belgesi, öğrenci kimliği, AÖF ders kitapları gibi birçok konuda  buradan hizmet alabilirsiniz.

Bulunduğunuz ildeki AÖF Bürosunu aramak için 444 10 26 nolu telefondan arayabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz il dışındaki bir AÖF bürosuna telefonla ulaşmak isterseniz o ilin alan kodunu tuşladıktan sonra 444 10 26 nolu telefonu tuşlamanız gerekmektedir.


Yazar Hakkında