İstanbul Bilişim Nasıl Gidilir?

Bu yazımızda kısaca İstanbul Bilişim’e nasıl gidilir? İstanbul Bilişim yol tarifi konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki eğer kendi aracınızla İstanbul Bilişim’e gidecekseniz biraz kafanız karışabilir. Çünkü biraz ara yerde gibi. Neyse anlatalım.

İstanbul Bilişim dediğimiz Elektronik Mağazası Çağlayan Adliyenin hemen karşısında E-5’in diğer tarafında bulunmakta.

Önemli Not: Eğer bir ürün almayı planlıyorsanız telefonla bence arayın :)) Çünkü bu ürün burda değil internetten spariş verin diyebiliyorlar. Çok büyük bir yer değil totalde iki katlı en fazla 300 metrekare felan :)) Ama kalitesi iyi. Çalışanlar güler yüzlü. Otopark sorunu var. Bazen yığılma oluyor arabanızı park edecek yer bulamıyorsunuz. Fiyat olarakta makul düzeyde. İnternetten çok alışveriş yaptım sorun çıkmadı şimdiye kadar. Karar sizin.

İstanbul Bilişim Çağlayan Mağaza

Adres: Merkez Mahallesi Darülaceze Caddesi, Anıttepe Sitesi Nadide Sokak No:2, 34381
Telefon:0850 333 0912

Saatler: 09:00–21:00

Metrobüsle İstanbul Bilişim’e Gitmek İçin: Eğer Metrobüs kullanacaksanız en kolay yol olduğunu söyliyeyim. Metrobüsle Mecidiyeköy yönünde giderken ÇAĞLAYAN durağında (Çağlayan Adliyesi Durağı) inin. Hemen indiğiniz yerde Adliyenin karşısında Üst geçitle 2 dk yürüme mesafesinde.

İETT İle Gidecekseniz: Okmeydanı SSK’dan geçen herhangi bir otobüse binin Okmeydanı SSK’ya gelmeden ÇİFTECEVİZLER durağında inin. Hemen Halkbankası’nın olduğu sokaktan 5 dk düz bir şekilde yürüyerek Türkiye hastanesinin içinden geçerek varabilirsiniz. Duraktan geçen otobüsler için burayı klikleyebilirsiniz. TIKLA

Metro İle Gidecekseniz: Metro ile Mecidiyeköy’e gelin. Cevahir alışveriş merkezi metro çıkışından çıkın. Ordan Okmeydanı SSK’dan geçen herhangi bir otobüse binin Okmeydanı SSK’ya gelmeden ÇİFTECEVİZLER durağında inin. Hemen Halkbankası’nın olduğu sokaktan 5 dk düz bir şekilde yürüyerek Türkiye hastanesinin içinden geçerek varabilirsiniz.

Kendi Aracınızla Gidecekseniz: Biraz karışık gelebilir. Ama İstanbul Bilişim’i herkes bilmeyebilir. İstanbul Bilişim Türkiye Hastahanesinin hemen yanında yer alıyor. Ayrıca konum itibari ile Okmeydanı SSK yakının yer alıyor. Mecidiyeköy Cevahirin önünden taksim yönüne doğru ilerlediğiniz OKMEYDANI tabelasını takip edin. Karşınıza Şişli Endüstri Meslek Lisesi- Şişli Cevahir Otel ve Oteli Geçtikten sonra Kolan Hospital ilerisinde Halkbankasının bulunduğu sokaktan Türkiye hastahanesinin içinden giriş yaparak çıkışından çıkın. Tek yol zaten İstanbul Bilişim direk karşınıza çıkacaktır.


Yazar Hakkında