İstanbul Fatih (Fındıkzade) AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

Bu yazımızda İstanbul’da bulunan İstanbul – Fatih (Fındıkzade)  Açık Öğretim (AÖF) Bürosuna ait “Adres, Telefon, Harita, Ulaşım Bilgileri ve Çalışma Saatleri” gibi içerikleri bulacaksınız.

Sorulan Sorular ve Etiketler: aöf istanbul Fatih (Fındıkzade)  bürosu telefon numarası ve adresi, açık öğretim istanbul Fatih (Fındıkzade)  aöf bürosu telefon numarası, adresi, nerede olduğu, çalışma gün ve saatleri, Fatih (Fındıkzade)  aöf büro mesai saatleri hangi günler, saat kadar açık olduğu ve hafta sonları açık mı, Fatih (Fındıkzade)  aöf tam olarak nerede ve nasıl giderim. aöf Fatih (Fındıkzade)  hakkında iletişim bilgileri ile ilgili tüm detaylar burada.

İstanbul Fatih (Fındıkzade)  AÖF Bürosu Telefon Numarası ve Adresi

  • Molla Gürani Mahallesi Molla Gürani Caddesi Uygar Sokak No:25/A 34093 Fındıkzade İstanbul
  • Fındıkzade Otobüs Durakları Altı ve Akasya Koleji Karşısı
  • Açıköğretim Sistemi Etkileşim Merkezi : 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26

AÖF Büroları Çalışma Saatleri ve Günleri TIKLA

Fatih (Fındıkzade)  AÖF Bürosundan kayıt işlemleri, diploma, öğrenci belgesi, öğrenci kimliği, AÖF ders kitapları gibi birçok konuda  buradan hizmet alabilirsiniz.

Bulunduğunuz ildeki AÖF Bürosunu aramak için 444 10 26 nolu telefondan arayabilirsiniz. Ancak bulunduğunuz il dışındaki bir AÖF bürosuna telefonla ulaşmak isterseniz o ilin alan kodunu tuşladıktan sonra 444 10 26 nolu telefonu tuşlamanız gerekmektedir.


Yazar Hakkında