Kalender Orduevi Nerede? Nasıl Giderim? Adres ve Telefon

Kalender Ordu Evi İstanbul Avrupa Yakasında Sarıyer İlçesi Sınırlarında yer alan bir tesistir. Kalender Ordu Evine gitmek için İETT veya Kendi Aracınızla gidebilirsiniz. Otopark sorunu bazen olabiliyor. Bu konuda kısıtlı olduğunu söyleyebilirim. Aracınızı sahile bir yere park ettirebilirsiniz. Ancak aracın çekilme ihtimali var. Bu yazımızda Kalender Orduevi Nerede? Kalender Orduevi Nasıl Giderim? Kalender Orduevi  Adres, Telefon ve Fax Numarası, Kalender Orduevi Hakkında özet bilgiler vermeye çalışacağız.

Kalender Orduevi Adres Telefon ve Fax

Kalender Orduevi Adres ve Telefon Numarası: Adres: Yeniköy, Köybaşı Cad., Sarıyer/İstanbul – Avrupa Telefon:(0212) 262 4056

Kalender Orduevi Nasıl Giderim | Ulaşım

İETT’ile Kalender Orduevine Gitmek İçin: Taksim, Kabataş veya Beşiktaş’tan Kalender Orduevine Gitmek İçin 42T Bahçeköy-Taksim İETT Otobüsüne binebilirsiniz. Bu otobüs sahilden trafik durumuna bağlı olarak 30-45 dk aralığında ulaştıracaktır. KALENDER durağında ineceksiniz. Bu durak Kalender Orduevinin karşısında yer almaktadır. Ayrıca Beşiktaştan 40B Sarıyer-Beşiktaş İETT Otobüsü (sahilden gitmez) , Kabataştan 25E Sarıyer-Kabataş İETT Otobüsü sahilden Kalender Orduevi durağının önünden geçer. (KALENDER DURAĞI)

Metro Kalender Orduevine Gitmek İçin: Yapmanız gereken Levent, 4.Levent, İTÜ Ayazayağa duraklarından bir tanesinde inip 40B Sarıyer-Beşiktaş İETT Otobüsü binip Kalender Orduevi durağının önünde inmek veya İstinyeden geçen bir dolmuşa binip Ordu Evinin önünde inmek.

Metrobüsle Kalender Orduevine Gitmek İçin: Metrobüsle Zincirlikuyudan inip  İstinye’den geçen bir dolmuşla doğrudan Kalender Ordu Evinin Önünde inebilir yada Zincirlikuyudan indikten sonra 40B Sarıyer-Beşiktaş İETT Otobüsü ne binerek kalender ordu evinin önünde KALENDER durağında inebilirsiniz.

Kendi Aracınızla Kalender Orduevine Gitmek İçin: Her nereden geliyorsanız gelin direkt sahile inin. Aracınız sahile istediğiniz herhangi bir noktadan sahile bağlandığınız anda İstanbul Boğazını sağınıza alın ve devam edin. Sırasıyla en baştan Eminönü, Karaköy, Kabataş, Beşiktaş, Ortaköy, Kuruçeşme, Arnavutköy, Bebek, Aşiyan, Rumeli Hisarı, Baltalimanı, Emirgan, İstinye ve Yeniköy olacaktır. Yeniköye geldiğinizde kime sorsanız yolu tarif edecektir.

Dolmuşla Kalender Orduevine Gitmek İçin: Beşiktaş, Zincirlikuyu, Levent, 4.Levent veya İTÜ’den Dolmuşla tek seferde Kalender Ordu Evi önünde inebilirsiniz. Şapka renklerini öğrenmeniz yeterli.

Eğer Şişli, Mecidiyeköy, Maslak  tarafından gelecekseniz SARIYER tabelasını takip edin İstanbul Boğazını gördüğünüz anda İstanbul Boğazını bu kez solunuza alın ve devam edin. 1-2 km mesafede olacaktır.


Yazar Hakkında