Laptop Kiralama Nedir? Nasıl Yapılır? Fiyatı Nedir?

İlk defa duydunuz yada sıklıkla laptop kiralıyorsunuz. Aslında laptop kiralama uzun zamandan beri bilişim sektöründe var olan bir durum. Fakat yaygın olarak finans merkezlerine, büyük şirketlerin organizasyonuna, fuar, kongre gibi durumlarda sıklıkla başvurulan bir yöntem. Yani burdaki durum bireysel olarak bir laptop kiralama söz konusu değil. Avrupada yaygın olarak laptop kiralama şirketleri var. Ancak Türkiye’deki laptop kiralama şirketleride azımsanmayacak kadar var diyebiliriz. Yagın olarak bilişim cihazları ile beraber laptoplarda kiralanmaktadır.

Peki ne kadar güvenli! İşte bu oldukça tartışılır bir durum olmasına rağmen burdaki söz konu olan durum ne amaçla kullanıldığıdır. Özeli bilgilerin bir şekilde kopyalanabileceğini veya alınabileceğini unutmamak gerekir. Bu nedenle güvenilir laptop kiralama şirketleri ile çalışmak en doğrusu olandır. Peki ülkemizde hangi şirketler laptop kiralama hizmeti sunuyor. Hemen bir kaç tanesini aşağıda belirttik.

Peki laptop kiralama fiyatları nedir? Pahalımı? Günlük ne kadar? Aslında firmadan firmaya ve kullanacağınız fiyata göre değişiyor. Araba kiralamaktan pek farkı yok. Laptopun marka modeli kaç gün kullanılacağı nerede kullanıcılacağı hepsi oldukça etkili. Bu nedenle aşağıdaki iletişim bilgilerine doğrudan irtibata geçmeniz en doğru olanı.

  • Etkinlik Bilgisayar Teknoloji Kiralama ve Proje – İstanbul
www.etkinlikbilgisayar.com
  • Bilgisayar Hastanesi | Kiralık Notebook – Notebook Kiralama
www.bilgisayarhastanesi.com
  • Piteknik Bilişim Kiralama – İstanbul
www.piteknik.net
  • Etüd – Teknoloji kiralama – etud.com.tr‎
www.etud.com.tr
  • Kiralık Laptop – Günlük Kiralık Ev,Daire,Tekne,Araba
www.kiraguru.com
  • Notebook Kiralama.com – Notebook kiralama Hizmetlerinde
www.notebookkiralama.com


Yazar Hakkında