Sosyal Medya

Letgo Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?


Letgo ile kullanmadığın eşyalarını satarak kolayca para kazanabilir veya milyonlarca ürünü çok uygun fiyatlara alabilirsin. Elektronik ürünler, oyunlar, kıyafetler, arabalar, mobilya, dekorasyon ve çok daha fazlası letgo’da. Letgo Google tarafından ”2016’nın en iyi uygulamaları”ndan biri olarak seçildi.

Android işletim sistemini kulanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir bir uygulama olan Letgo: 2. El Eşya Alım & Satım, ikinci el ürünler satan veya almayı düşünen kullanıcılar için geliştirilmiş bir platform olarak düşünülebilir. Kullanıcılar uygulama üzerinde hem 2. el alım hem de 2. el satış işlemlerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebiliyor. Bu iş için kendinize bir kullanıcı profili oluşturuyorsunuz. Profil oluşturmadan ikinci el ürünlere göz atabilseniz de satış ve teklif işleri için bu profile ihtiyaç duymaktasınız.

Birçoğumuzun evinde ihtiyaç duymadığımız eşyalar boş yer kaplıyor. Bu eşyalar bizim işimize yaramasa da birilerinin çok işine yarayabilir. letgo: 2. El Eşya Alım & Satım ile bu eşyalarınızı satışa koyarak hem bu eşyalardan kurtulmuş hem de para kazanmış olabilirsiniz. Uygulama ile satmak istediğiniz ürünün fotoğraflarını yükledikten sonra insanlar ilanınıza göz atabiliyor ve teklif sunabiliyor. Uygulama ile 2. el araba alışverişi bile yapılabiliyor.

letgo: 2. El Eşya Alım & Satım uygulaması içerisinde eşyalara kategori tabanlı olarak veya arama yaparak göz atılabiliyor. Dilerseniz konum bilgilerinize göre sizin yakınlarınızda satışa çıkan eşyalara da göz atabilirsiniz.

  • Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat Android İçin >>> İndir
  • Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat İtunes (İphone) İçin >>> İndir

Dilerseniz uygulamayı indirmeden web adresinden de alışverişe başlayabilirsiniz.

https://tr.letgo.com/tr

Kaynak:

http://www.tamindir.com/letgo-2-el-esya-alim-satim/android/

Yorum Yap

Cevap Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top
izmir escort