Logitech C310 HD Web Kamera İnceleme

Herkese Merhaba, Bugün sizlere oldukça uygun fiyatta olan ve piyasada bulunan bir çok web kamerasına göre üst segmentte olan Logitech C310 HD Web Kamerasını tanıtacağım. Özellikle hangi web kamerasını almalıyım sorusu olanlar için en iyi seçeneklerden bir tanesi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle HD 720p kalitesinde HD görüntülü arama ve çevrimiçi bağlantı sağlayan bu kamera 5MP fotoğraf çekme özelliğine sahip. Aramalarda HD görüntü ile net bir face to face görüşme sağlıyorsunuz. Hatta IM uygulamasında HD 720p görüntülü arama yapılabiliyor. Üzerindeki gürültü azaltma teknolojisine sahip yerleşik mikrofon ile ekstra mikrofon alma derdide kalmıyor. Özellikle rahatsız edici arkaplan gürültüsü olmadan net konuşma imkanı sağlıyor.

Logitech C310 HD Web Kamera (5)

Bizzat test ettiğimiz Logitech C310 HD Web Kamera Otomatik Işık Düzeltme özelliğine sahip. Böyle kamera açısı ayarlama derdide kalmıyor. Özellikle bir çok kamera güneşe karşı çekimde çok beyaz yada çok koyu şekle dönüşüyor. Bu kamerada ise bu olay en aza indirgeyen otomatik bir sistem mevcut. Özellikle karanlık veya kötü aydınlatmalı ortamlarda görüntülü arama yapacağınız zaman kamera olabilecek en iyi görüntüyü sağlamak için akıllı ayar yapıyor.

Logitech C310 HD Web Kamera (4)

Ve en önemlisi kurmak için extra bir yazılım yüklemenize hiç gerek yok. Logitech C310 HD Web Kamera’nın USB’sini tak çalışsın. Bence en güzel özelliği bu. Bir saat CD,DVD,Driver ile uğraşmak çok zor.Ve son olarak günümüz bir çok bilgisayarına uygun. Windows 8’de denendi.

Logitech C310 HD Web Kamera (3)

Not: Skype, Windows Live Messenger, Yahoo! Messenger ve diğer popüler anlık ileti uygulamaları ile çalışır. Bilgisayarın herhangi bir yerine laptop/masaüstü farketmiyor kolaylıkla entegre edilebiliyor. Logitech C310 HD Web Kamera fiyatı ise iki yerde oldukça uygun fiyatta yaklaşık 100 TL.

Logitech C310 HD Web Kamera (2)


Yazar Hakkında