Marathon Mouse M705 Drivers

Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 Mac OS X 10.4.x veya üzeri işletim sistemlerinde çalışabilen Marathon Mouse M705  SetPoint Logitech Control Center ve Logitech Unifying Yazılımı ile eşleştirme yapmalısınız. 

Farenizin temel özellikleri yazılım yüklenmeden de çalışır, ancak Yanlara Kaydırma ve Uygulama Değiştirme özelliklerinden yararlanmak veya farenizin ayarlarını kişiselleştirmek için yazılımı yüklemeniz gerekir. Mac® kullanıcılarının da geri, ileri ve orta düğme işlevlerini etkinleştirmek için yazılımı yüklemeleri gerekir. Fareniz için en yeni yazılımları edinmek üzere www.logitech.com/downloads adresine gitmeniz gerekiyor.

Marathon Mouse M705 fare hareket etmiyor mu?

1. Güç anahtarının AÇIK konumunda olduğundan emin olun. 2. Pil kutbunun doğru yerleştirildiğinden emin olun. Fareyi KAPALI duruma, sonra AÇIK duruma getirerek pil gücünü denetleyin. Pil göstergesi ışığı kırmızı yanıyorsa veya hiç yanmıyorsa, tüm pilleri değiştirin. 3. Unifying alıcısını farklı bir USB bağlantı noktasına takmayı deneyin. 4. Logitech Unifying  yazılımını kullanarak fareyi ve Unifying alıcısını yeniden bağlamayı deneyin (bu kılavuzun Unifying bölümüne bakın).


Yazar Hakkında