Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi nasıl gidilir?

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesine ulaşmak için İETT veya otomobil gibi özel araçlarla ulaşım için bilgiler aşağıdadır. Umarız faydalı olmuştur. Adres: Rumeli Hisarı Caddesi No: 62, 34470 Baltalimanı/İstanbul Telefon:(0212) 323 7075

Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesi nasıl gidilir

İETT Aracıyla Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesine gelmek için:

Beşiktaş’tan 25E İETT : SARIYER – KABATAŞ, 22 İETT : İSTİNYE DEREİÇİ – KABATAŞ veya 42T İETT :BAHÇEKÖY – TAKSİM İETT araçlarının herhangi bir tanesine binip İETT Baltalimanı Hastanesi Durağında indiğinizde hastane tam karşınızda olacaktır.

Mecidiyeköy’den gelmek için Beşiktaşa gelmenizi tavsiye ediyoruz. Eğer 4.Leventten gitmek istiyorsanız Mecidiyeköyden Metro veya herhangi bir iett aracı ile 4.Levente ordanda EL2 EMİRGAN – 4.LEVENT METRO ile Emirgana gelip yaklaşık 200 mt yürüyerek Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesine ualaşabilirsiniz. Minibüsler var mı? Evet var. 4.Leventten Metro çıkışında Miibüslere binerek doğrudan Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesine ulaşabilirsiniz.

Araç veya Otomobil ile Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesine gelmek için:

Eğer karşıdan Boğaziçi Köprüsünden gelecekseniz köprüden çıktıktan sonra ilk sağdan Beşiktaş Tabelalarını takip edip devam edip ilerdiğinizde ve sahile doğru yaklaştığınızda soldan Ortaköy Bebek Sarıyer Tabelasını göreceksiniz. Soldan donüş yapıp devam ettiğinizde bu yol sahilden ettiğinizde yaklaşık 10 km sonra sağda sahilde Metin SABANCI Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesini göreceksiniz.

Eğer Fatih Sultan Mehmet köprüsünden gelecekseniz: Köprüden çıktıktan sonra ilk sağdan BALTALİMANI tabelasını takip BALTALİMANI/BALTAMLİMANI SAHİL ve METİN SABANCI HASTANESİ tabelalarını takip edip edip sahile  kadar indiğinizde karşınızda  Metin SABANCI Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesini göreceksiniz.

Avrupa yakasından gelenler için oldukça basit BEŞİKTAŞ/SARIYER/BALTALİMANI tabelalarını takip edip BALTALİMANI tabelalarını dikkate aldığınızda yollar sizi Metin Sabancı Baltalimanı Kemik Hastalıkları Hastanesinin önüne getirecektir.


Yazar Hakkında