Swarm Hesabı Silme

Herkese Merhaba, Bu yazımızda sizlere swarm hesabı nasıl silinir, swarm hesabı nasıl kapatılır bunu göstermeye çalışacağız. Hepinizin bildiği gibi Swarm adlı uygulama Foursquare tarafından geliştirilmiş olup yer bildirimi yapma, arkadaş bulma ve mesajlaşma gibi özellikleri amaç edinen bir mobil uygulamadır.

Swarm hesabını silmek için bir çok kişi telefonundan uygulama ayarlarından yapmak istiyor. Ancak maalesef ki Swarm hesabınız uygulamadan silinemiyor. Yapmanız gereken telefonunuzdan veya herhangi bir bilgisayardan alttaki linkin  URL’sine giderek hesabını silmesi gerekiyor.

Swarm Hesabı Silme Linki: https://tr.foursquare.com/delete_me

Çok Önemli Not: Foursquare  ile Swarm hesabınızı ilişkili bir hesap olduğundan sadece bir hesabı silemiyorsunuz. Yapacağınız silme işlemi ile iki hesabın birden silineceğini unutmayın. Ayrıca silme işleminden sonra tüm verilerinizin kalıcı olarak silineceği, verilerinizi ileriki zamanlarda gerş alamayacağınızı unutmayın. Swarm’da hesap silme olayı , iOS (iPhone), Android ve Windows Phone işletim sistemine sahip tüm mobil cihazlarda aynı yöntemle  yapılmaktadır.

Swarm Hesabını Telefondan/Bilgisayardan/Tabletten Nasıl Silebilirim? Swarm Hesabını Nasıl Kapatırım?

https://tr.foursquare.com adresine giriş yapın…Ardından alttaki fotoğraftaki gibi Profil Fotoğrafınızın sağındaki isminize gelin ve Ayarlar sekmesini seçin.

swarm hesabı silme (1)

Buradan gizlilik ayarlarını seçin!…

swarm hesabı silme (2)

Bu kısma geldiğinizde aşağıdaki gibi Gittiğini görürsek çok üzülürüz, ama kolayca hesabını da silebilirsin’i seçin.

swarm hesabı silme (3)

Bu adımda ise Foursquare ve Swarm’dan neden ayrılıyorsun? sorusuna bir yanıt vererek DELETE diyoruz.

swarm hesabı silme (4)

Son olarak açılan panele şifremizi girip CONFİRM diyoruz ve ardından TAMAM diyoruz. hesabımız siliniyor ve bizi https://tr.foursquare.com sayfasına yönlendiriyor. İşlem bu kadar.swarm hesabı silme (5)


Yazar Hakkında