Telefon

Telefon Rehberim Silindi Nasıl Geri Alabilirim?


Herkese merhaba, özellikle veri kaydı yapan elektronik araçlarda en önemli sorunlardan bir tanesi kaydedilen verilen silinme sonrası kurtarılması. Özellikle yanlışlıkla silinen telefon rehberleri hayatımızda bir çok şeyi değiştirebiliyor. Bizde bugun burada bu konuda yaptığımız araştırma ve bilgilerimiz sonucunda “telefon rehberim silindi nasıl geri alabilirim” konusu ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız.

Şimdi çok ballandırmadan anlatacağım. Birincisi telefonunuzun marka modeli burda çok önemli ikincisi kullanılan işletim sistemi (android,simbiyan veya ios gibi)

1- Eğer rehberi silinen telefonunuz bir android işletim sistemine sahipse https://www.google.com/contacts/ bu adrese gidip rehberinizin burada olup olmadığını kontrol edin. Çünkü google siz farkına varmadan verdiğiniz bir izinle buraya yedeklemiş olabilir. Böylece geri alabilirsiniz. Eğer İOS IPHONE ise Apple icould’a yani https://www.icloud.com/ gitmeniz gerekiyor.

2- Eğer SD Kartınızdan rehberiniz silindiyse herhangi bir geri getirme programı ile rahatlıkla kurtarabilirsiniz. Ama öncelikle SD kartı PC’ye bağlamanız gerekiyor. Ardından googlede arattırdığınız herhangi bir recovery programıyla geri getirebilirsiniz.

3- Üçüncü ve son yöntem direkt telefonunuzu bilgisayara bağlayarak herhangi bir yazılım kullanmak. Aslında bunlardan piayasada sayıca var. Ama hiçbiri yerlik kaynak değil. Şahsen denenmiş oranını bilmiyorum. Ama madem rehber gitti denemekte kesşnlikle fayda var.

a- İphone İçin:

• http://www.recovering-deleted-files.net/iphone-data-recovery
• http://www.wondershare.net/ad/dr-fone/?gclid=CPOk_Zf3-sECFcrKtAod2WkA-Q

b- Android İçin:

• http://www.wondershare.de/ad/dr-fone-android/?gclid=CMqm-4jdsrsCFcNF3godWSUAlQ
• http://www.easeus.com/android-data-recovery-software/free-android-data-recovery.html

c- Tüm modeller için deneyebileceğiniz modeller:

• Free Any iPhone Data Recovery 5.1.5.8
• Wondershare Dr.Fone for iOS 5.3.1.3
• iPhone Backup Extractor 4.9.18.0
• Data Card Recovery 1.1
• BYclouder Data Recovery Pro 7.1.0.0
• iOS Data Recovery 2.5.0.0

Etiket: telefon rehberim silindi ile ilgili, silinen telefon rehberini geri getirme, telefon rehberi geri getirme, telefon rehberim turkcell, nokia telefon rehberim silindi, telefon rehberim silindi iphone, telefon rehberim silindi nasıl geri alabilirim, gmail, telefon rehberim silindi nasıl geri alabilirim avea, lg telefon rehberim silindi, samsung telefon rehberim silindi, samsung galaxy telefon rehberim silindi, nokia telefon rehberim silindi, iphone telefon rehberim silindi, telefon rehberim silindi…

Yorum Yap

Cevap Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top
izmir escort