Traş Makinesi Tavsiyesi

Efendim hemen kısa ve özetçe anlatalım ki burda hikaye anlatıyormuş gibi bir izlenim vermeyelim. Kopyala yapıştır yapmayacağım. Size burada “Traş Makinesi Tavsiyesi” üzerinde kısaca bir şeyler anlatmaya çalışacağım. Hemen başlayalım;

Efenim şunu söyleyelim ki elektronik cihaz biraz şans meselesi. Aldığınız bir marka çok kötü olmasına rağmen ömür boyu kullanmaya devam edersiniz. Bu o markanın iyi olduğu anlamına gelmez. Yada aldığınız çok iyi bir marka kötü çıkar buda o markanın kötü olduğu anlamına gelmez. Genelleme yapmak her zaman kötüdür. Şunuda söyleyelim ki en çok şikayet alan marka en çok satan markada olabilir.

Traş Makineleri oldukça çabuk bozulabilen cihazlar. Uzun süreli kullanana pek rastlamadım. Öyle hunharca kullanacağınız bir cihaz değil. Efenim bi ton para -atıyorum 400 TL- saydım her kılı kessin die bir şey yok. Sakal traşı olmak istiyorsanız tanıdığınız berbere günde 10 tl verin 40 defa bi güzel traş olun bu size yeter :)) Neyse saptırmayalım konuyu.

Öyle reklamlara felanda kanmayın. Uzun sakal bırakıp kesmeyi düşünüyorsanız bunu hemen unutun. Ayrıca hassas bir cilde sahipseniz iki defa oturup düşünün. Çünkü aldığınız marka model cildinize zarar verebilir.

Öncelikle aradığınız özelliklerden birincisi cihaz güçlü bir motoru olmalı. Bıçakları oldukça kaliteli ve uzun süreli dayanabilmeli. Sakalınızı yoldurtan cinsten olmamalı.Yukarıda dediğimiz gibi hassas ciltler için yüzü kızartma, pullanma gibi oluşumlara sebebiyet vermemeli. Islak kuru özelliği olmalı. Şarzı uzun süre gitmeli ve gürültüsüz çalışmalı

Piyasada öyle çok Traş Makinesi yok malesef. Sayıca kısıtlı bir marka/model var. Piyasada en iyi diyebileceğimiz sadece üç marka var. PHILIPS, BRAUN,REMİNGTON ve PANASONİC. Bunlardan adını en çok söz ettiren PHILIPS VE BRAUN markaları. Alacaksanız bu dördünden şaşmayın.

Traş Makinesi Tavsiyesi

1-Braun Cooltec Tıraş Makinesi Islak Ve Kuru Ct4s Yaklaşık Fiyatı: 250 TL
2-Braun 790 Pulsonic Yaklaşık Fiyatı: 450 TL
3-Philips RQ1275/16 Sensotouch Yaklaşık Fiyatı: 400 TL
4-Philips AT750/16 AquaTouch Yaklaşık Fiyatı: 150 TL
5-Remington R6150 Titanium-X Yaklaşık Fiyatı: 200 TL
6-Panasonic ES-LT31-K503 Yaklaşık Fiyatı: 280 TL


Yazar Hakkında