Nasıl Yapılır?

USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor | Kesin Çözüm


Herkese Merhaba. Bu yazımızda USB Belleğimi bilgisayarıma taktığınızda içi dolu olduğu halde boş gösteriyor sorununa cevap vermeye çalışacağız. Yapacağımız işlemler oldukça basit. Bir kaç adımla bu sorunu çözeceğiz. Öncelikle bilgisayara USB Belleğinizi (Flash Diski) takın üzerine gelip bir parmağınız “SHİFT Tuşuna” basılı iken fare ile SAĞ KLİK yaptığınızda açılan paneldeki “Komut Penceresini Burada Aç” seçeneğini seçin.

Ardından açılan siyah pencereye attrib /s /d -r -a -s -h kodunu yazın ve entera basın. Aşağıdaki gibi enter yaptıktan sonra yanıp sönen imleç durduğunda işlemimiz tamamlanmıştır. USB (Flash) Bellek içerisindeki belgelerimiz böylece kurtarıldı. Kullanılabilecek diğer kodlar:  attrib -a -s -r -h /s /d ve attrib -r -h -s -a *.* /s /d veya attrib -h -r -s /s /d *.*

Önemli: Yukarıdaki işlemler ile eğer dosyalarınız geri gelmediyse flash belleğin içine girin ve sağ üstteki arama kısmına . (nokta) yazıp enter yapın klasörleriniz/belgeleriniz görünecektir. Eğer bunu yaptığınız halde hala klasörleriniz/belgeleriniz görünmüyorsa farklı bir problem söz konusu olabilir.

USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor | VİDEO

Yorum Yap

Cevap Yaz!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

To Top
izmir escort