USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor | Kesin Çözüm

Flash bellekte dosyalar görünmüyor

Sorular: flash bellek dosyaları görünmüyor, flaş bellekteki dosyalar görünmüyor, flash bellekteki dosyaları görünür yapma, flash bellekte dosyalar görünmüyor ,flash bellek dosyalar görünmüyor, flash diskteki dosyalar görünmüyor. İşte bütün bu soruların cevabı burada…

Flash Bellekte bulunan dosyalarınız veya klasörleriniz görünmüyorsa, kaybolduğunu düşünüyorsanız üzülmenize gerek yok. Bu problemin sebebi dosyalarınızın ya da klasörlerinizin gizlilik özelliğinin değiştirilmesi yani bir nevi virüs.

Bazı virüslerin neden olduğu bu problemi çözmek aşağıda gösterdiğimiz yöntem yeterli.

Aşağıdaki adımları tek tek yapalım:

1- Flash/USB Diskinizi bilgisayara takın.

2- Bilgisayarıma girip flash diskinizin üzerine gelip SHİFT tuşuna basılı tutarak SAĞ KLİK yapın. Açılan panelde KOMUT PENCERESİNİ BURADA AÇ seçeneğini seçin.

usb-bellek-dolu-ama-icindeki-dosyalar-gozukmuyor (1)

3- attrib -h -r -s /s /d *.* bu kodu farenizle kopyalayıp açılan siyah ekranda SAĞ KLİK yapıp yapıştır deyin.

usb-bellek-dolu-ama-icindeki-dosyalar-gozukmuyor (2)

4- Kodu yapıştırdıktan sonra ENTER yapın!… Kısa bir süre içinde Maximum 45-60  saniye sonra işlem tamalananacaktır. şimdi USB belleğinizi kontrol edebilirsiniz…

usb-bellek-dolu-ama-icindeki-dosyalar-gozukmuyor (3)

Not: Kullanılabilecek diğer kodlar:  attrib -a -s -r -h /s /d veya attrib -r -h -s -a *.* /s /d

Etiket: Flash bellekte dosyalar görünmüyor,flash bellekte dosyalar görünmüyor programı,görünmüyor dosyası,flash belleğimdeki dosyalar gözükmüyor,smart flash recovery,flash bellekte görünmeyen dosyalar,flash bellek dosyalar görünmüyor attrib,Flash bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor ve Flash Diskte Kısayol Oluşturan Virüsten Kurtulmak, Usb bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor, usb bilgiler görünmüyor çözümBu yazıda Flash Bellek İçeriği Görünmüyor, flash belleği bilgisayara taktım ama Flash Bellekteki Dosyalar Görünmüyor !!! gibi sorunlarınçözümü anlatılmaktadır. Maalesef ki bazen flash belleği bilgisayarınıza taktığımız zaman, flash belleğin içi bomboş gözükmektedir. Usb bellek dolu ama içindeki dosyalar gözükmüyor. Usb belleğime virüs bulaştı.


Yazar Hakkında